איך מבצעים התקנת דשא סינטטי על בטון?

התקנת דשא סינטטי על בטון, ריצוף, משטחי עץ או אספלט מבוצעת בחמישה שלבים. הליך ההתקנה מבוצע בהדבקה ישירה למשטח. היתרון הגדול של דשא סינטטי שניתן להתקינו בכל מקום ואתר – ללא צורך בהתחשבות בתנאי הסביבה ומשטח ההתקנה.

1. מדידה ותכנון – נמדוד את השטח ונתכנן את פרישת המרבדים.
אם נבחר להתקין דשא סינטטי, בפרישת רוחב ואורך באותו משטח אז צבעי הדשא הסינטטי יראו שונים. זו הסיבה שחשוב לוודא כי כל המרבדים פונים לאותו כיוון. פרישה לא נכונה של המרבדים, תפגע במראה הדשא הסינטטי ואיכות ההתקנה.

2. פרישה וחיתוך – נפרוש את מרבדי הדשא הסינטטי על משטח הבטון. נבצע חיתוך של המרבדים, באמצעות סכין כריש לפי תוואי השטח. יש לחתוך את הדשא הסינטטי במקביל לסף. לא מומלץ, לכסות את הקירות או הפאנלים עם המרבד מכיוון שלא נוכל למתוח להצמידו למשטח.

3. חיבור והתאמה – אם נרצה לחבר שני מרבדי דשא סינטטי יחדיו, אז נשתמש בפס הדבקה PVC ודבק חד רכיבי לדשא סינטטי. יש למרוח את הדבק על פס ההדבקה ולהצמיד את שני המרבדים באופן שחצי מפס ההדבקה יוקדש למרבד אחד וחצי למרבד השני.

4. הדבקה – נבצע הדבקה בשטח העוקף. כלומר במסגרת של משטח הבטון – אין צורך להדביק את הדשא הסינטטי לאורך המשטח כולו. אם ההתקנה תבוצע במרבד אחד בלבד, ללא חיבורים. אז ניתן גם לוותר על הליך ההדבקה ולשמור את האפשרות לגלגל את הדשא הסינטטי במקרה הצורך.

5. הברשה – נבריש את הסיבים נגד הכיוון בעזרת מברשת קשיחה, מטאטא כביש או מברשת ממונעת. הברשה נכונה תפתח את הסיבים ותעניק לדשא הסינטטי מראה טבעי.

 

דשא סינטטי למרפסות
צרו איתנו קשר

השאירו פרטי ונחזור בהקדם

שאלות נוספות בנושא
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors