התקנת דשא סינטטי – למומחים בלבד?

דשא סינטטי בית פרטי
אנשים רבים שואלים, האם ניתן להתקין דשא סינטטי בשיטת "עשה זאת בעצמך"? מה בעצם צריך לדעת לפני שמתקינים דשא סינטטי? מה ההפרש בין התקנת דשא סינטטי מקצועית להתקנה עצמאית? והאם אתם בנויים למלאכה? ננסה לתת לכם סקירה מקיפה האם כדאי לכם להתקין לבד או לקחת מתקין מקצועי שיבצע עבורכם את המשימה. כל המידע בכתבה הבאה.
שתף\י חבר:

תוכן עניינים

לקוחות רבים שואלים אותנו האם ניתן לבצע התקנת דשא סינטטי בשיטת "עשה זאת בעצמך" ולחסוך את מחיר ההתקנה או שהתקנת דשא סינטטי מקצועית הינה הכרחית.

התשובה כמובן אינה חד משמעית: תלוי מאוד מי הוא המתקין, על איזה סוג משטח מתבצעת ההתקנה ומה השימוש היומיומי של משטח הדשא הסינטטי. התקנת דשא סינטטי, יכולה להפוך לפרויקט משפחתי נחמד, לעיצוב הגינה או המרפסת.

לפני שאתם ניגשים למלאכה כדאי שתקבלו קצת מידע על היקף העבודה והליך ההתקנה. במאמר זה, ננסה לחדד מספר נקודות, על מנת שתוכלו להסיק את המסקנות בכוחות עצמכם.

תשתית ההתקנה של דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי, יכולה להתבצע כמעט על כל סוג של משטח. הליך ההתקנה משתנה בין סוגי המשטחים השונים. לדוגמה: התקנת דשא סינטטי על משטח אדמה תדרוש הכנות תשתית רציניות יותר מאשר על משטחים קשים כגון: בטון, אספלט ומשטחי עץ.

אם תבחרו התקנת דשא סינטטי עצמאית על משטח אדמה עליכם לקחת בחשבון שמדובר בעבודה פיזית. בין היתר יהיה עליכם לחפור אדמה, לפזר תשתיות של חצץ ולהדק אותן.

התקנת דשא סינטטי במרפסת או גג, תהיה קלה יותר ולא תדרוש ממכם הכנות מיוחדות מכיוון שהיא מתבססת על התשתית הקיימת.

מי המתקין? האם אתם בנויים למשימה?

אם אתם מסוג האנשים שלא פגשו אינסטלטור בימי חייהם ובניית פרגולה נראית לכם כמו משחק קוביות, סביר להניח כי התקנת דשא סינטטי לא תהווה בעיה גדולה מידי עבורכם. אם אתם יודעים שעבודת כפיים אינה התחום שלכם, אז חסכו לעצמכם את עוגמת הנפש ותנו למתקינים מקצועיים לבצע את העבודה.

התקנה עצמית דשא סינטטי
התקנת דשא סינטטי עצמית או מקצועית?

איכות ההתקנה והשפעתה על הדשא הסינטטי

התקנת דשא סינטטי לא מקצועית בדומה להתקנות מתחומים אחרים, יכולה לפגוע בטיב המוצר ובהנאה שלכם ממנו. למשל: אתם יכולים לרכוש טלוויזיה LED המיוצרת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, אך אם תותקן באופן עקום על הקיר אז החוויה שלכם מהמוצר תיפגע ואף עלולה לגרום לנזק לטלוויזיה.

במילים אחרות, אתם יכולים לרכוש את הדשא הסינטטי האיכותי ביותר, אך אם לא תתקינו אותו כמו שצריך, איכותו עלולה להיפגע בטווח הארוך. כמובן שגם למראה יש חשיבות גדולה, אחידות המשטח, חיתוכים מדויקים וגימור מקצועי יעניקו לדשא סינטטי מראה טבעי. התקנה רשלנית עלולה לגרום להפך הגמור.

דשא סינטטי ואביזרי התקנה עם משלוח!

אתם יכולים להיכנס לחנות האונליין שלנו ולרכוש דשא סינטטי וחומרים להתקנה – במחיר ישיר מהיבואן עם משלוח עד הבית.

בחנות האונליין, תוכלו לרכוש דשא סינטטי ואביזרי התקנה להתקנה עצמית: מסמרים מגולוונים, תוחמים, יריעות, סכיני חיתוך, פסי הדבקה ועוד…

צפו בסרטון ההדרכה "התקנה עצמית של דשא סינטטי" ותראו את שלבי ההתקנה מ-א' ועד ת'

עלויות וחומרים של דשא סינטטי 

התקנה עצמאית של דשא סינטטי תחסוך לכם כסף בעלויות ההתקנה. השאלה שחייבת להישאל: כמה כסף זה יחסוך לנו? והאם יש לכם את היכולת לבצע עבודה מסוג זה? כשחברה מקצועית נותנת הצעת מחיר להתקנת דשא סינטטי, היא שולחת נציג של החברה שבוחן את שטח ההתקנה ואז מתמחר את עלות ההתקנה על פי יחידות של מ"ר.

הצעות המחיר חייבות לכלול בתוכן את החומרים והשירותים הבאים: אופן והליך ההתקנה, הובלת החומרים ליעד ההתקנה, מידות המרבדים, תיחום ערוגות הגינה, פירוט על עבודת התשתית והתחייבות לשימוש בחומרי התקנה תקניים כגון: יריעות גיאו- טכניות, פסי הדבקה PVC, דבק ייעודי ירוק ויתדות מגולוונים.

פעמים רבות כדאי לבצע בדיקה מהם הפרשי העלויות בין התקנת דשא סינטטי מקצועית לעצמאית. תופתעו לגלות כי לפעמים ההפרש יתבטא בעשרות ש"ח בודדים לכל מ"ר, לאחר שתחשבו את עלות חומרי הגלם וההובלה.

התקנה עצמאית דשא סינטטי

דשא סינטטי - התקנה עצמאית או מקצועית? איך מחליטים נכון?

באתר שלנו ניתן לקבל הוראות התקנה מפורטות: התקנת דשא סינטטי על אדמה ו- התקנת דשא סינטטי על משטח קשיח. אתם מוזמנים לקרוא עוד על הליך ההתקנה ולבחון האם המשימה בשבילכם.

חשוב לנו לציין, כי מדי חודש עשרות לקוחות קונים מרבדי דשא סינטטי ומבצעים את הליך ההתקנה בכוחות עצמם ללא כל חשש. היועצים שלנו ישמחו להעניק לכם הדרכה מקצועית והסברים מפורטים על הליך ההתקנה ללא תשלום. לאלו שעדיין אינם משוכנעים אם מלאכת ההתקנה בשבילם, נמליץ להתייעץ עם אחד מאנשי המקצוע שלנו.

לסיכום, הליך התקנת דשא סינטטי יכולה להיות קלה ואף מספקת. אנשים רבים בארץ מתקינים דשא סינטטי בבתיהם ללא קושי וחוסכים את עלויות ההתקנה. עם זאת חשוב לזכור כי המלאכה דורשת מיומנות, סבלנות ופנאי.

שאלות ותשובות לגבי התקנת עצמית של דשא סינטטי:

התקנת דשא סינטטי, באופן עצמאי בשיטת: עשה זאת בעצמך" תתבצע לפי השלבים הבאים: ניקוי השטח, יצירת תשתיות חצץ שומשום, הידוק התשתית, פרישת יריעה שחורה למניעת צמיחת עשבים, קיבוע המרבדים עם דבק ומסמרים מגלוונים, הברשת מרבדי הדשא הסינטטי. להדרכה מלאה להתקנה עצמית, כנסו לאתר דשא קבוע!

אביזרי התקנה לדשא סינטטי, ניתן לרכוש באתר דשא קבוע במחירים סיטונאיים. כנסו לקטלוג אביזרי התקנה באתר ותוכלו לרכוש מסמרים מגולוונים, חצץ שומשום, יריעה גיאוטכנית, דבק מקצועי, תוחמי דשא סינטטי, אבנים לגינה ומוצרים לגינה.

אם נתקין לבד דשא סינטטי, נוכל לחסוך כ-50 עד 80 ש"ח למ"ר בהתאם להיקף העבודה, סוג ההתקנה וגודל השטח. להצעת מחיר להתקנה עצמאית או מקצועית צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר עוד היום!

התקנת דשא סינטטי, דורשת עבודה פיזית וידע טכני. אם אתם לא אנשים, שמבצעים עבודות תחזוקה בקלות או יש לכם בעיה עם עבודה פיזית אז מומלץ לשקול לשכור מתקין מקצועי לעבודה. לייעוץ מקצועי לגבי התקנת דשא סינטטי, עצמאית או מקצועית כנסו לאתר דשא קבוע וצרו איתנו קשר!

לבחירת הדשא הסינטטי המתאים עבורכם, אתם מוזמנים לתצוגה שלנו. לפרטים חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors