דשא סינטטי בעפולה

דשא סינתטי צמחים לגינה
דשא סינטטי בעפולה משמש כיום בעלי גינות פרטיות, מרפסות וגגות הנהנים ממשטח ירוק ובטיחותי - ללא צורך בטיפול כלל. איפה קונים דשא סינטטי איכותי במחירי היבואן? מה היתרונות של דשא סינטטי על דשא טבעי? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בעפולה משנה את חוקי המשחק בכל הנוגע לתחום הגינון. אנשים אשר גידלו בעבר דשא טבעי מודעים לכך כי מלבד השקייתו וכיסוחו, הדשא דורש טיפול תקופתי הכולל דישון, שיזרוע והדברה. חומרים אלו, מלבד העבודה שמדובר ברעלים בלתי ידידותיים לסביבה ולבעלי חיים, הינם יקרים ביותר. לעומת זאת, דשא סינטטי איננו דורש כל הדברה או דישון ולו פעם אחת.

כאמור, דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי אשר עשוי מחומרים מלאכותיים. אי לכך, לאחר שהותקן דשא סינטטי בגינה או בעסק, שומר המוצר על איכותו וצבעו לאורך שנים ואיננו גודל פרא או נובל לאחר שנה שחונה. כמו כן, היות ומדובר במוצר מלאכותי, דשא סינטטי איננו מהווה מקור משיכה למזיקים או חרקים למיניהם.

אם אתם זקוקים לדשא סינטטי בעפולה אז חברתנו מספקת שירות משלוחים מהיר לכל הארץ עד אליכם! זקוקים לשירות התקנות מקצועי? נוכל לספק לכם גם פתרון כולל של דשא סינטטי עם התקנה מקצועית. 

דשא סינטטי בעפולה עם משלוח מהיר!

צרכים דשא סינטטי בעפולה? רוכשים דשא סינטטי ומוצרים לגינה ישירות ממחסני היבואן של חברת דשא קבוע. מחירים ישירים מהיבואן לצרכן! מחיר סיטונאי לרוכשים גלילים סגורים.

בין המוצרים שלנו; דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים במחיר היבואן!

דשא סינטטי בעפולה - ישירות מהיבואן!

בעלי דשא סינטטי אינם נלחמים מדי שנה בתופעות כגון כנימות דשא, ערצבים, פרפרי לילה, עשים, זיבוליות ושאר רעות חולות. מלבד היתרון המשמעותי של אי דאגה לעניינים כגון מזיקים או דישון, בעלי דשא סינטטי נהנים גם מחיסכון כלכלי לאורך זמן.

ההוצאה על חומרי דישון והדברה עלולה לעלות כדי מאות שקלים מדי שנה, ולעיתים מדובר בסכומים רב ספרתיים. לפיכך, יותר ויותר אנשים פונים להתקין בגינתם או בעסקם דשא סינטטי. באופן זה נהנים הם מחיסכון כלכלי משמעותי לצד שקט נפשי.

דשא סינטטי בעפולה– פשוט לחסוך במים!

לצערנו הרב, ישראל איננה מדינה אשר התברכה במשאבי מים בלתי נגמרים ומקורות מי שתייה רחבים. בעקבות ההתחממות הגלובאלית ושנות הבצורת אשר "תקפו" את המדינה לכבוד המילניום החדש, החליטה הממשלה לבחון דרכים להביא לחיסכון משמעותי במים. אחת מדרכים אלו הינה הטלת מיסים משמעותיים על צריכת מים פרטית. ביטויים כגון "הקו האדום", "היטל המים" ו-"מס הבצורת", מהווים את מרכזן של שיחות סלון רבות בישראל בשנים האחרונות.

שימו לב, מומחים בתחום מעידים על כך שעלות ההשקיה של גינה ביתית בישראל עלולה להגיע כדי מאות ואלפי שקלים מדי שנה. עניין זה מביא צרכנים רבים להבין כי דשא סינטטי מעניק להם שקט כלכלי גם מבחינת חשבון המים.

דשא סינטטי, בהיותו מוצר טכנולוגי מלאכותי, איננו דורש השקיה כלל. משטח דשא סינטטי איננו צורך מים, גם לא בשיאו של הקיץ הישראלי. כמו כן, דשא סינטטי מעניק לבעליו את כל היתרונות הנלווים של גינה ירוקה ורעננה היפה לכל עין וכיס.

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא מלאכותי בעפולה – חוסך כסף רב!

בהתחשב בהוצאה השנתית על השקיית הדשא, דשא סינטטי מחזיר את עלותו הראשונית בתוך שנים ספורות בלבד. כמו כן, מיותר לציין כי החיסכון במים הינו בעל השלכות סביבתיות ראשונות במעלה. דשא סינטטי מעניק לבעליו חיסכון כלכלי מחד, ופיתרון ידידותי לסביבה מאידך. זאת ועוד, דשא סינטטי איננו צורך השקיה ועל כן הוא אינו מהווה מקור להצטברות של בוץ ולכלוך. בנוסף, התקנת דשא סינטטי אפשרית גם במקומות סגורים כגון מרפסות, חדרי ישיבות, לובי פנימי, חדרי ילדים ועוד.

דשא סינטטי בעפולה – מדשאה ירוקה ללא טיפול!

דשא סינטטי, בניגוד לדשא אורגני, איננו משנה גובהו וצורתו במרוצת השנים. אי לכך, בניגוד לאחיו האורגני, דשא סינטטי איננו דורש מבעליו הוצאות חודשיות ושנתיות בגין גינון וכיסוח. כל מי אשר גידל דשא טבעי בעבר יודע כי הצורך בגנן מקצועי ואמין איננו עניין של מה בכך. כמו כן, גננים נוטים לדרוש סכומים גבוהים במיוחד ולאחרונה נדמה שמחיריהם נמצאים במגמת עלייה מתמדת.

דשא סינטטי, לעומת זאת, יכול להיות עילה מספיק טובה להיפרד מהגנן כידידים. צרכנים אשר אוהבים המשטח המכוסח יכולים לבחור בדשא סינטטי בעל סיבים קצרים וצפופים, ואילו המעוניינים בדשא פראי יפנו ככל הנראה לדשא מלאכותי בעל סיבים ארוכים ורכים. כך או כך, משטח הדשא הסינטטי ישמור על אורך סיביו לאורך השנים, תוך שהוא מעניק לבעליו שקט כלכלי מצד אחד, וגינה ירוקה ורעננה מן הצד השני.

מחיר דשא סינטטי משתנה כמובן לפי דגם המוצר והמפרט שלו אבל איך שלא נסתכל על זה, מדובר בחיסכון כספי רב של מאות ואף אלפי שקלים מידי שנה לעומת דשא טבעי. רוצים לחסוך כסף ותחזוקה מיותרת? עברו לדשא סינטטי עוד היום!

להזמנת דשא סינטטי לעפולה חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors