דשא סינטטי באשדוד

דשא סינטטי בבית ספר
דשא סינטטי באשדוד הפך למוצר פופולארי בקרב משפחות עם ילדים המחפשים אחר משטח ירוק ובטיחותי. היכן ניתן לרכוש דשא סינטטי? מה היתרונות של דשא סינטטי על אחיו הטבעי? ומה החידושים האחרונים בתחום? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי באשדוד, הפך למוצר מבוקש בקרב ילדים. מחקרים אשר נערכים בתחום חינוך הילדים מצביעים על כך שאחד מן הגורמים החשובים ביותר להתפתחות הילד הינו שעות משחק בחוץ. שעות משחק אלו מעניקות שמירה על הכושר הגופני מחד, ופיתוח יכולות חברתיות מאידך. כמו כן, לא צריך להיות גאון בכדי להבין שאין דבר שילדים נהנים ממנו מיותר מאשר דשא ירוק ורענן. עם זאת, לגדל דשא טבעי בישראל כיום איננו משימה פשוטה כלל ועיקר.

דשא סינטטי באשדוד עם משלוח מהיר!

מחפשים דשא סינטטי באשדוד? הגעתם למקום הנכון! דשא קבוע משווקת דשא סינטטי ישירות מהיבואן לצרכן ומשווקת את מוצריה עם משלוחים לכל הארץ.

אתם מרוויחים פעמיים! דשא סינטטי ומוצרים איכותיים עם משלוח עד הבית ובמחיר ישיר ממחסני היבואן – ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי באשדוד - ישירות מהיבואן לצרכן!

מלבד הצרות הרגילות של הדברה, כיסוח, שזרוע ותחזוקה רגילה, אזור המזרח התיכון סובל בשנים האחרונות מבצורת קשה. היטל המים ומס הבצורת הפכו לנושא בכל שיחת סלון והשימוש המיותר במים אינו רק מזיק לסביבה אלא פוגע גם בכיס. לפיכך, צרכנים רבים באשדוד בוחרים להתקין דשא סינטטי אשר יחליף את הדשא האורגני. דשא סינטטי זה נהנה ממגוון רחב של יתרונות על פני אחיו האורגני, והוא מעניק תמורה רבה בעיקר עבור ילדים.

נתחיל מעניין הבטיחות. ידוע כי משחקים על משטח דשא מגנים יותר על גופו של הילד ממשחקים על אספלט, בטון או מרצפות. מחקרים שנערכו בתחום הראו כי דשא סינטטי שומר על גופם של הילדים בדיוק כמו אחיו האורגני. כמו כן, בניגוד לדשא טבעי, דשא סינטטי איננו סובל מנבילה באזורים מסוימים או קרחות בגין חוסר טיפוח. משטחי דשא סינטטי הינם צפופים וחזקים, וסיביהם רכים ונעימים.

דשא סינטטי באשדוד – מותאם לילדים!

שימו לב, דשא אורגני עלול להחביא בין סיביו גם מזיקים וחרקים למיניהם. אי לכך, ילדים רבים המשחקים עליו סובלים לא אחת מהתגרדויות ואלרגיות (בעיקר אצל ילדים רכים). דשא סינטטי, לעומת זאת, נארג באופן מיוחד במעבדות כימיות ועשוי מחומרים ידידותיים לילדים ולסביבה. אי לכך, היות ומדובר במוצר מלאכותי, דשא סינטטי איננו מהווה מקור משיכה למזיקים או חרקים. כמו כן, ילדים אינם מתגרדים בגין השתובבות בדשא סינטטי והוריהם לא צריכים לחשוש מעקיצות מעיקות.

במילים אחרות, דשא סינטטי המותקן באשדוד, מעניק לילדים קרקע בטוחה להשתוללות כמו דשא אורגני, אך אינו סוחב עימו את הבעיות של אחיו הטבעי. למעשה, דשא סינטטי מעניק תמורה מלאה מכל הכיוונים.

דשא מלאכותי באשדוד – ניתן להתקנה בקלות!

עניין נוסף אשר מביא צרכנים רבים להתקין דשא סינטטי עבור ילדיהם הינו יכולת ההתקנה שלו על מגוון רחב של משטחים. בניגוד לדשא טבעי הצורך אדמה עבור שורשיו, דשא סינטטי ניתן להתקנה גם על בטון, שיש, מרצפות ואספלט. אי לכך, דשא סינטטי מותקן פעמים רבות על גגות, מרפסות ובתוך חדרים ואולמות סגורים.

מיותר לציין שאין צורך להשקות את הדשא הסינטטי ואם הוא מותקן במרפסת, מי הגשמים יזרמו דרך מערכת הניקוז הייחודית שלו היישר אל המרזב. תכונה נפלאה זו של הדשא הסינטטי מביאה להתקנת דשא מלאכותי בגני ילדים וחדרי משחקים בתוך דירות סגורות. חישבו כמה נפלא יהיה זה להעניק לילדים דשא סינטטי בחדר פנימי. חייבים אתם להסכים כי לא מדובר בעניין של מה בכך.

שימו לב, דגמי הדשא הסינטטי אשר מגיעים כיום לישראל עשויים מהחומרים המתקדמים ביותר ותוך שימוש בטכנולוגיה המובילה בתחום. חברות הדשא הסינטטי משווקות כיום מוצרים המתאימים במיוחד לאקלים הישראלי תוך שמירה על בטיחותם ובריאותם של הילדים.

קונים דשא סינטטי באשדוד ישירות מהיבואן!

בדשא קבוע, אנו דוגלים במכירה ישירה מהיבואן לצרכן ולא מחזיקים סניפים ונקודות מכירה מיותרים על מנת לחסוך בעלויות התפעול. באופן זה, אנו יכולים לספק ללקוחותינו באשדוד וכל רחבי הארץ, דשא סינטטי איכותי במחיר שווה לכל נפש.

דשא סינטטי באשדוד ישירות מהיבואן! חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors