דשא סינטטי וגריל גז

האם ניתן להתקין דשא סינטטי בקרבת גריל גז במרפסת או בגינה? מה חשוב לדעת לפני שרוכשים דשא סינטטי לצד מנגל? האם יש דרך לנקוט במשנה זהירות? ומה התקנים החשובים ביותר בדשא סינטטי? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

דשא סינטטי הוא לא מוצר זר לרובנו וכיום אנו נתקלים בו במרפסות, גינות, מגרשי ספורט, שטחים ציבוריים ומוסדות חינוך וציבור כאחד. דשא סינטטי הפך למוצר מוביל ומבוקש ביותר וחובבי הברביקיו או "על האש" בגרסה הישראלית תוהים כיצד המרבד הירוק ישתלב ליד מקור אש בדמות מנגל או גריל גז.

האם ניתן להתקין דשא סינטטי בקרבת גריל גז?

קודם כל התשובה היא כן! דשא סינטטי יכול להיות מותקן בקרבת גריל גז ממש כמו דק, משטחי גומי או ריצוף אך עלינו להפעיל שיקול דעת ולשמור על מספר כללי בטיחות. אם נבחר להדליק את המנגל עלינו לוודא כי נוזלים רותחים ושמנוניים לא זולגים לכיוון המרבד וכי אין אש גלויה שיכולה לבוא במגע בקרבת המנגל.

דשא סינטטי עם מעכבי בעירה תקן 755

אם אתם מחפשים דשא סינטטי למרפסת או לגינה שיותקן ליד מנגל גז או גריל אז אתם במקום הנכון!

דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי עם מעכבי בעירה למניעת בעירה בעת מפגש עם מקור אש כמו גחל, סיגריה או נר.

מחירים ישירים מהיבואן, תקני איכות בינלאומיים והמגוון הגדול של סוגי דשא סינטטי בישראל – כנסו עכשיו לחנות שלנו!

דשא מלאכותי למרפסת

דשא סינטטי לגריל או מנגל - בטיחות לפני הכל!

אם אתם לא בטוחים ששמן רותח לא יטפטף מאזור המנגל או שאין מקור של אש גלויה אז ניתן לקפל את הדשא הסינטטי במרפסת היכן שהמנגל מונח ולאחר שתסיימו להשתמש בו להחזירו למקום כמו שטיח.

אם אין לכם אפשרות לקפל את הדשא הסינטטי אז ניתן להשתמש בבריזנט או יוטה ולהגן על המרבד מפני חומרים שמנוניים ולכלוך. בגינות פשוט מומלץ לעשות את המנגל באזור מרוצף או להכין פינת מנגל ייעודית עם אבני מדרך או משטח אדמה.

דשא סינטטי מנגל מעכבי בעירה

מעכבי בעירה בדשא סינטטי

כאשר בוחרים בגריל גז, עלינו לוודא כי עומדת מאחורינו חברה ותיקה ואמינה וכי החיבור מתבצע על ידי טכנאי גז מוסמך. בבחירת הדשא הסינטטי לפני הרכישה, עלינו לוודא כי המרבד מכיל מעכבי בעירה על מנת למנוע אסון בעת מפגש עם מקור אש. מעכבי בעירה איכותיים יוכלו לצמצם את ההתלקחות באזור בעת מפגש של המרבד עם מקור אש קטן.

דשא סינטטי איכותי = הנאה גדולה

דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי עם מעכבי בעירה איכותיים ואף יש לנו אישור 755 של מכון התקנים הישראלי. לכל דגמי הדשא הסינטטי שלנו הגנת UV מתקדמת ותקן אי רעילות לבטיחות מרבית בשימוש בקרבת ילדים וחיות מחמד. דשא סינטטי איכותי יהיה בטיחותי ויעניק לנו הנאה גדולה לאורך שנים של שימוש.

מחפשים דשא סינטטי איכותי? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors