דשא סינטטי בבאר יעקב

דשא סינתטי לגינה
דשא סינטטי בבאר יעקב, שינה את פניה של העיר. התושבים יכולים להפוך כיום, כל גינה ומרפסת לירוקה בקלות ומהירות לשנים ארוכות - ללא צורך בטיפול והשקיה. מחפשים דשא סינטטי איכותי במחיר היבואן? הגעתם למקום הנכון!
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בבאר יעקב, פותר את הבעיה בענף הגינון של תושבי ישראל – לתחזק גינה ירוקה. משבר המים אשר פוקד את ישראל בעשר השנים האחרונות מחריף מדי יום, ומומחים בתחום קובעים כי מדובר ממש במכת מדינה. ישראל עוברת בשנים האחרונות שנות בצורת קשות במיוחד. כמו כן, נתונים לגבי הצורך במשמעת מים ציבורית מציפים את כלי התקשורת בכל הערוצים.

 דשא סינטטי בבאר יעקב - ישירות מהיבואנים!

תקופת בצורת זו הביאה חברות וגופים ציבוריים לחשוב על פתרונות סביבתיים לבעיית המים, ובמסגרת זו מגיעים לארץ יותר ויותר משטחי דשא סינטטי. דשא סינטטי איננו מוצר חדש, ומשטחי דשא מלאכותי הותקנו לראשונה בישראל כבר בתחילת שנות ה-90.

בדומה לארצות אחרות, גם בארץ נוסו משטחי דשא סינטטי לראשונה במתקני הספורט, בטרם פרצה הבשורה למגזרים נוספים. כיום, דשא סינטטי מפאר בישראל מגוון אתרים כגון גינות פרטיות, מתחמים עירוניים, מגרשי ספורט ואף גגות וגני אירועים.

דשא סינטטי בבאר יעקב עם הובלה לבית!

מזמינים דשא סינטטי איכותי לבאר יעקב ואזור השפלה בלי לצאת מהביא ובלחיצת כפתור.

באתר היבואנים של דשא קבוע תוכלו לבצע הזמנה מהירה אונליין לדשא סינטטי ומוצרים לגינה במחירים ישירים מהיבואן לצרכן.

בחנות ONLINE שלנו תמצאו: דשא סינטטי, חומרי התקנה, במבוק מושחל, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה. 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי בבאר יעקב – פיתוח טכנולוגי לאורך שנים!

דשא סינטטי הינו טכנולוגיה אשר הגיחה לאוויר העולם בסוף שנות ה-50 של המאה העשרים. הרעיון המקורי לייצור דשא סינטטי עלה במסגרת מחקר שערכה קרן פורד בנוגע למוסדות החינוך העירוניים בדרום ארה"ב.

ועדת המחקר המליצה במסקנותיה על פיתוח דשא סינטטי אשר יותקן בבתי הספר, זאת בגין מחסור במשטחים ירוקים במוסדות החינוך במדינה. לאחר פרסום דו"ח הוועדה, פיתחו שני מהנדסים חקלאים, ג'יימס פאריה ורוברט רייט, את הדשא הסינטטי הראשון. בבואם להציג את המוצר בפני חברי קרן פורד, התגאו המהנדסים כי הדשא המלאכותי זהה לאחיו הטבעי באופן בו הוא מגן על ילדים הנופלים עליו מחד, אך קשיח דיו להקפיץ כדור מאידך.

דשא מלאכותי בבאר יעקב – ממגרשי הספורט לגינה הביתית!

לאחר פיתוחו, הותקן דשא סינטטי במספר בתי ספר ברחבי ארה"ב וגרף הצלחה גדולה. עיתון הניו יורק טיימס פרסם מאמר בנוגע לדשא הסינטטי אשר נסגר במילים – "הכימיה ניצחה".

הטכנולוגיה החדישה לא נותרה מנת חלקם של מעטים לאורך זמן, ומשטח דשא סינטטי הותקן בקול תרועה באצטדיון הבייסבול המפורסם ביוסטון טקסס, ה-"יוסטון אסטרום". בתוך זמן קצר חצו משטחי הדשא הסינטטי הראשונים את האוקיינוס, ותפסו מקום של כבוד גם במדינות אירופה והמזרח הרחוק. ישראל לא נותרה מאחור ואלפי מטרים רבועים של דשא סינטטי כבר מפארים כל חלקה טובה ברחבי הארץ.

דשא סינטטי בבאר יעקב – מוצר איכותי לשנים!

לפני כ-20 שנה, הגיעו לארץ משטחי דשא סינטטי ברמת האיכות הפשוטה ביותר. עם זאת, לאחר שנבחנה התאמתו של הדשא הסינטטי לאקלים וצורכי השוק הישראלי, הפכה ישראל למעצמה בתחום הדשא המלאכותי.

משטחי הדשא הסינטטי אשר מגיעים לישראל בשנים האחרונות, הינם משטחים ברמה הגבוהה ביותר, המותאמים למזג האוויר השונה מאזור לאזור ומעונה לעונה. צפיפות סיבי המשטח והחומרים המרכיבים אותו נבחנו בקפידה, וישראל עומדת בחזית הטכנולוגית בתחום הדשא הסינטטי.

דשא סינטטי לבאר יעקב עם משלוח עד הבית!

רוצים להתקין דשא סינטטי עצמאית? צרו איתנו קשר ונוכל לספק לכם את כל אביזרי ההתקנה, דשא סינטטי איכותי ומשלוח עד הבית במחיר מוזל. כל דגמי הדשא הסינטטי שלנו עם תקני איכות בינלאומיים ואישור מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי.

מחפשים דשא סינטטי בבאר יעקב? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors