דשא סינטטי בבית אריה

דשא סינטטי לילדים
דשא סינטטי בבית אריה משנה את חוקי המשחק ומאפשר לנו להנות מגינה ירוקה לאורך כל השנה - ללא צורך בטיפול ותחזוקה. רוצים להתקין דשא סינטטי בגינה או במרפסת? הגעתם למקום הנכון.
שתף\י חבר:

בבית אריה הבינו את היתרונות הגלומים בהתקנת דשא סינטטי בגינה. ענף העיצוב בישראל מכיר בשנים האחרונות ביתרונות הרבים של הדשא הסינטטי. גורמים בתחום מעידים כי לא מדובר בעניין של מה בכך. הדשא הסינטטי נהנה מיתרונות רבים על פני הדשא הטבעי בפרט, וחומרי גלם נוספים בכלל.

דשא סינטטי בבית אריה - ישירות מהיבואן!

בראשיתו, הדשא הסינטטי נועד היה להיות תחליף לדשא האורגני. יצורו הראשוני נבע מהצורך להתמודד עם חסרונותיו הרבים של הדשא הטבעי. כמו טכנולוגיות רבות אחרות, גם הדשא הסינטטי פרץ זה מכבר את גבולות הנסיבות הראשונות לאריגתו. החברות אשר פועלות בענף שיווק הדשא הסינטטי בישראל הבינו אף הן את הפוטנציאל של המרבד המלאכותי ומאפשרות ללקוחותיהם לרכוש דשא סינטטי איכותי במגוון רחב ביותר של דגמים וצבעים.

דשא סינטטי בבית אריה עם משלוחים!

תושבי בית אריה, יכולים כעת לרכוש דשא מלאכותי עם שירות משלוחים מהיר עד הבית! בחנות האונליין שלנו, מגוון רחב של מוצרים במחיר ישיר מהיבואן לצרכן – ללא פערי תיווך! 

מה תוכלו למצוא בחנות שלנו? דשא סינטטי איכותי, במבוק מושחל עבה, משטחי בטיחות, אדני רכבת מעץ גושני ואבנים לגינה. 

דשא סינטטי בבית אריה – פתרון ירוק לכולם!

דגמים אלו של הדשא הסינטטי מאפשרים פתרונות רלוונטיים לכל אחד, החל מבעלי בתים פרטיים בבית אריה, דרך בעלי עסקים וכלה ברשויות ממשלתיות. לדוגמה, באמצעות דשא סינטטי יכולה כל עירייה לרפד את הכיכרות העירוניים וגני המשחקים בתחומה במשטח ירקרק ונוח שאיננו דורש השקעה נוספת כלל.

כמו כן, בעלי עסקים הפועלים בסיוע עם דשא סינטטי נהנים מחיסכון כלכלי של ממש. נכון, בראשית התקנתו מחיר דשא הסינטטי יקר מהדשא האורגני. עם זאת, בניגוד לאחיו הטבעי, הדשא הסינטטי הינו ירוק ורענן כבר למן היום הראשון. אי לכך, בעלי הדשא הסינטטי נהנים מתמורה מלאה לכספם כבר מיום ההתקנה.

דשא סינטטי בית אריה - מוצר גדול במחיר קטן

עד לאחרונה, מראה של גדרות מכוסות בדשא, או שבילי דשא מכוסחים למשעי, היה עבור אנשים רבים בגדר חלום בלבד. כיום, בשורת הטכנולוגיה של הדשא הסינטטי הופכת חלומות אלו למציאות.

כעת, לא מדובר בתענוג לעשירים אשר יכולים לעמוד בהוצאות הגינון המורכבות. דשא סינטטי הינו נגיש לכל בית ולכל לקוח. מעצבי פנים ואדריכלי נוף, גם כאלה העובדים במגזרים הקטנים (כגון מול גני ילדים ובתים פרטיים), מנצלים את הדשא הסינטטי לעיצוביהם.

דשא מלאכותי בית אריה - לא תאמינו כמה הוא נראה טבעי!

לסיכום, דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי אשר התפתח באופן מסחרר בשנים האחרונות. מאז תחילת שנות ה-90, כאשר הותקן הדשא הסינטטי לראשונה בישראל, התרבו החברות המשווקות את המוצר. הביקוש הרב בשוק המעצבים לדשא סינטטי קנה לדשא המלאכותי מקום של כבוד בקרב אניני הטעם.

הדשא הסינטטי נמכר כיום במגוון עצום של צבעים, גדלים, צפיפות, אורכים וצורות. התקנתו מתאפשרת גם על גבי בטון ואף בגגות או מרפסות סגורות. דשא סינטטי מהווה את הפיתרון המושלם לכך, בעיקר עבור צרכנים שעד לאחרונה יכלו רק לפנטז על גינה ירוקה. המשמעויות הסביבתיות הנגזרות מהתקנת דשא סינטטי, ביניהן חיסכון במים וחומרי הדברה רעילים, הפכו אותו למבוקש גם בקרב גופים סביבתיים.

מחפשים דשא סינטטי בבית אריה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors