דשא סינטטי בחיפה

דשא סינטטי
דשא סינטטי בחיפה מותקן כבר שנים רבות בגינות פרטיות, שטחים ציבוריים, מוסדות חינוך ומגרשי ספורט. כמה כסף דשא סינטטי יחסוך לכם? כמה עולה דשא סינטטי? היכן ניתן לבחור דשא סינטטי? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

יש לכם גינה בחיפה? מחפשים דשא סינטטי? רוצים לחסוך במים? חושבים על דשא מרהיב אך לא רוצים להיות תלויים בעונות השנה? ייתכן וכדאי לכם לבחון אפשרות של התקנת דשא סינטטי. התקנתו של דשא סינטטי בגינה הופכת כל אזור ליוקרתי ומהודר. עם זאת, בניגוד לדשא טבעי, הטיפול והטרחה בתחזוקת המשטח איננה משמעותית כלל כאשר מדובר במרבד דשא סינטטי.

דשא סינטטי בחיפה – הופך את העיר לירוקה!

דשא סינטטי מפאר כיום שטחים רבים בחיפה – החל מבתים פרטיים וכלה באצטדיוני כדורגל. דשא סינטטי איננו רק מוצר שימושי ויוקרתי, מדובר גם במשטח ידידותי לסביבה המשתלם לבעליו מבחינה כלכלית. דוגמא לכך ניתן לראות בהחלטה של עיריית חיפה להשתמש יותר ויותר בדשא סינטטי בשטחים ציבוריים ומוסדיים.

דשא קבוע התקינה דשא סינטטי באוניברסיטת חיפה, מכללת גורדון, בטכניון ובמוסדות רבים ומכובדים שהבינו את היתרונות הגלומים במרבד הפלא הירוק.

דשא סינטטי בחיפה אונליין עם משלוח!

תושבי חיפה והסביבה יכולים להזמין דשא סינטטי ומוצרים לגינה בלחיצת כפתור ולקבל את כל המוצרים עם משלוח מהיר עד הבית!

כנסו לחנות האונליין שלנו לרכישת דשא סינטטי איכותי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה במחירים המשתלמים בישראל – ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן

דשא מלאכותי בצפון הארץ – חוסכים במים!

אחד הגורמים המשמעותיים ביותר מבחינת תחזוקת דשא טבעי הוא הצורך להשקותו. צורך זה מתייתר כאשר במקום מותקן דשא סינטטי. דשא סינטטי הוא מוצר מלאכותי המורכב מפוליאתילן או משילוב של ניילון ופוליאתילן. אי לכך, התפתחותו של דשא סינטטי איננה תלויה במינראליים או במי השקיה. מבחינה כלכלית מדובר בחיסכון של ממש.

השקיית גינה בישראל, בגודל ממוצע של כ-50 מ”ר, תעלה לצרכן כ-200 שקלים מדי חודש. בראייה שנתית, דשא סינטטי שאינו דורש מים מעניק חיסכון של כ-2,400 שקלים בשנה.

דשא סינטטי בחיפה

דשא סינטטי בחיפה – חוסכים בכסף!

דשא טבעי דורש טיפול צמוד ועקשני לאורך כל ימות השנה. בעלי דשא סינטטי, לעומת זאת, נהנים כל השנה ממשטח צפוף, חזק וירוק, ולזאת ללא תלות במכסחת דשא או בפעולות גינון למיניהן. מומחים כלכליים מעריכים כי מבחינת עלות תחזוקה, דשא סינטטי חוסך כעד-10,000 שקלים בשנה לעומת אחיו האורגני.

דשא סינטטי חוסך גם הוצאות שונות ומשונות על חומרי הדברה ודישון. מלבד המשמעות הבלתי נעימה של שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים במקום הבא במגע עם ילדים, עסקינן בהוצאה של כמאות שקלים בשנה. בעלי דשא סינטטי, עם זאת, חוסכים את הוצאות החומרים ואינם נדרשים לסכן ילדיהם בהדברה מסוכנת.

יתרונותיו של הדשא הסינטטי הינם רבים. בין סגולותיו ניתן למצוא את היכולת להתקינו על משטחי בסיס מגוונים, היותו רב שנתי, ואמינותו לאורך שנים. כמו כן, יתרון בולט במיוחד של דשא סינטטי הוא היתרון הכלכלי. דשא סינטטי איננו רק מרבד ירוק ומרהיב, מדובר במוצר חסכוני המעניק לבעליו תמורה מלאה.

דשא סינטטי – פשוט לקנות ישירות מהיבואן!

דשא סינטטי מומלץ לרכוש ישירות מהיבואן! כך תוכלו ליהנות ממוצר איכותי לאורך שנים ובמחירים שיירים מהיבואן לצרכן. צרכים ייעוץ בבחירת הדשא הסינטטי? בשביל זה אנחנו כאן. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה…

תושבי חיפה והסביבה, נהנים משירות הובלות מוזל לגלילים סגורים! לפרטים חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors