דשא סינטטי במבצע אמיתי

טל סוכר בעלי חברה דשא קבוע מאת    טל סוכר בעלי חברה דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי במבצע אמיתי

דשא סינטטי במבצע הוא מונח שרבים מחפשים כיום בגוגל ובכלל ברשת. איך נדע אם החברה שמולנו מפרסמת מבצע אמיתי או שהוא סתם תרגיל שיווקי? על כך במאמר הבא.

מבצע דשא סינטטי הינו מונח שאנשים רבים מחפשים בגוגל כי בסופו של יום כולנו רוצים לרכוש מוצר טוב במחיר טוב. מבצעים, הנחות, קופונים וקמפיינים שיווקיים ניתן למצוא ברשת ובשפע.

אבל איך נדע עם מבצע על דשא סינטטי הוא אכן מבצע "אמיתי" או סתם תרגיל שיווקי? במאמר זה ננסה לתת לכם את הכלים להבין כיצד מבדילים בין הסוגים השונים ואיך לרכוש מוצר טוב במחיר שווה לכל נפש.

מבצע דשא סינטטי – מחירים והנחות

מחיר של דשא סינטטי ישתנה לפי רמת הצפיפות, גובה הסיב והיצרן. כשלקוחות פונים אלינו ושואלים כמה עולה דשא סינטטי עם ארבעה גוונים? אנחנו מסבירים שזה בדיוק כמו לשאול כמה עולה רכב בצבע כחול. מדוע? דשא סינטטי יכול להיות מיוצר כמעט בכל צבע. תתפלאו לדעת שכיום אנחנו מייבאים גם דשא סינטטי בצבע סגול ואדום. לצבע אין משמעות לאיכות של הדשא הסינטטי אלא רק למפרט הטכני של המוצר.

מבצע על דשא סינטטי זה נחמד – מה המפרט הטכני של המוצר?

בסופו של יום מבצעים זה דבר נחמד אך בשביל לדעת האם המבצע שמוצג לפנינו אכן נותן לנו מחיר טוב, או שאנחנו פשוט רוכשים מוצר נחות יותר במסווה של מבצע אז עלינו להבין קצת על המוצר.

צפיפות של דשא סינטטי היא המפתח העיקרי להבנת איכותו של המוצר – ככל שיש יותר סיבים למ"ר כך הדשא יישאר עמיד יותר לאורך שנים. ספקים רבים אוהבים להתהדר בפרסומים על מבצעים מיוחדים והנחות ענק אבל מסתירים מהלקוח מידע חשוב על איכות המוצר.

מה היא הצפיפות של הדשא הסינטטי? האם יש לדשא הסינטטי תקנים? מי הוא היצרן? והאם החברה נותנת שירות התקנות או לפחות מספקת ללקוח את כל אביזרי ההתקנה הנחוצים לו?

בסופו של יום עליכם לדרוש מהחברה העומדת לפניכם את כל המידע והשרותים שהוזכרו לעיל כי אלו הכלים שלכם כלקוחות לבצע השוואת מחירים נכונה.

מבצע דשא סינטטי – המטר השני בחצי מחיר או מחירים זולים ישירות מהיבואן לצרכן

שיטות שיווקיות הן לגיטימיות ואפילו הכרחיות בעולמנו אך מעבר למבצעים וההנחות כדאי לנו לדעת מי היא החברה העומדת מאחורי המוצרים. היבואנים הגדולים מספקים מוצרים איכותיים במחירים זולים ושווים לכל נפש 365 ימים בשנה וזו הסיבה שתמיד מומלץ לפנות לחברות הגדולות בענף.

זה נכון שכותרות שיווקיות "דשא סינטטי בחצי מחיר" \ "דשא סינטטי מבצע מטורף" \ "דשא מלאכותי במבצע שלא יחזור" ימשכו את תשומת ליבנו אך האם מאחורי המבצע המטורף עומדת הנחה אמיתית? ויותר חשוב האם המוצר שאנו מקבלים איכותי ועומד בסטנדרטים המקובלים?

איך יודעים מה הוא המחיר האמיתי של דשא סינטטי במבצע? לפניכם מחירון של דשא סינטטי בו חילקנו את סוגי הדשא הסינטטי לפי גובה הסיב – כמובן שיש לקחת בחשבון את צפיפות הסיבים וטיב החומרים.

מבצע דשא סינטטי עם סיבים קצרים (7-12 מ"מ) נע בין 16-40 ₪ למ"ר. דשא סינטטי מסוג זה אינו מומלץ להתקנה במקומות בהם יש דריכה רבה על הדשא הסינטטי ואף מומלץ להתקנה במקומות זמניים או קצרי טווח. המחיר כמובן משתנה לפי גובה הסיב, הצפיפות ואיכות החומרים.

מבצע דשא סינטטי עם סיבים בינוניים (25-35 מ"מ) נע בין 50-85 ₪ למ"ר. דשא סינטטי מסוגים אלו יתאים לשימוש בגינות פרטיות, שטחים ציבוריים ואזורי קניות ומסחר.

מבצע דשא סינטטי עם סיבים גבוהים (40-45 מ"מ) נע בין 65-140 ₪ לכל מ"ר. דשא סינטטי מצטיין ברכות סיבים ומעולה להתקנה בסביבה בו ילדים שוהים. ניתן להשיגו במגוון רחב של צבעים ודגמים.

גם לנו יש מבצעים! אבל קודם כל מי אנחנו?

דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי בישראל משנת 2000 ומוכרת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן. בשיטה זו אנו מצליחים לספק ללקוחותינו מוצרים איכותיים במחירים שווים לכל נפש.

על מנת שלקוחותינו יוכלו להבין אלו מוצרים אנו מייבאים ולבחון את איכותם בצורה השקופה ביותר, אנחנו נותנים לכם את האפשרות להתרשם מכל התקנים והמסמכים שיש למוצרינו בלחיצת כפתור על העכבר עוד כשאתם יושבים בבית מול המחשב. לצפייה בתקנים – לחצו כאן

מידי חודש חברתנו יוצאת במבצעים אמיתיים ובלעדיים.
אנו מתחייבים לאיכות מוצרינו ולכן בעת הרכישה תקבלו תעודת אחריות מקורית ומקיפה כדי שתוכלו לדעת שרכשתם מוצר איכותי שישמש אותכם לאורך שנים.

צרכים עזרה בבחירת דשא סינטטי? ייעוץ לגבי התקנה? חייגו 077-2150031 נשמח לעמוד לשירותכם!