דשא סינטטי ברוחב 3 מטרים? מה היתרונות? והיכן ניתן להשיג?

האם ניתן לרכוש דשא סינטטי ברוחב 3 מטרים?

דשא סינטטי יוצר במשך שנים רבות, ברוחב של 2 מטרים או 4 מטרים. כיום, ניתן לרכוש דשא סינטטי ברוחב 3 מטרים במחסני היבואן של דשא קבוע. (בחלק מהדגמים). פשוט נכנסים לקטלוג שלנו ובוחרים בסינון מצד ימין רוחב 3 ורואים את מבחר הדגמים הקיימים במלאי.

מה היתרון ברכישת דשא סינטטי רוחב 3 מטרים?

במקרים בהם יש לנו שטח של 3 מטרים רוחב או מעל שני מטרים רוחב נוכל להתקין דשא סינטטי בחתיכה אחת לכל האורך. בעבר אם היה לנו רוחב של 2.8 מטר אז היינו חייבים לבחור ב-4 מטרים רוחב על מנת להתקין דשא סינטטי במרבד אחד. היום רוחב של 3 מטרים מאפשר לנו לעשות את זה עם פחת מינימאלי באופן יחסי.

מדוע דשא סינטטי ברוחב שלושה מטרים יהיה מעולה למרפסות?

התקנת דשא סינטטי עם רוחב גליל של 3 מטרים, יאפשר לנו גמישות רבה יותר. מרפסות רבות בישראל, בנויות ברוחב של 3 מטרים ושימוש במרבדים אלו יחסוך לנו פעמים רבות פחת מיותר.

בהתקנת דשא סינטטי, השאיפה שלנו תמיד תהיה לבצעה עם מספר קטן של חיבורים – ככל שמתאפשר לנו.

דשא סינטטי ברוחב של שלושה מטר יהיה אידיאלי לרב במרפסות. כך נוכל לרכוש דשא סינטטי ולהתקינו בחתיכה אחת גדולה ויפה ללא חיבורים כלל. כמובן שהוא יכול לסייע רבות גם בהתקנה בגינות עם מידות וגדלים מגוונים.

אלו דגמים יש לכם ברוחב של שלושה מטרים?

הכי מומלץ להיכנס לקטלוג שלנו כאן ולהתעדכן במלאי העדכני. לכתיבת שורות אלו יש מספר של דגמי דשא סינטטי, ברוחב שלושה מטרים כמו: פארק, סוואנה, טבע, פרש ועדן במלאי ובהמשך צפויים להגיע דגמים נוספים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטי ונחזור בהקדם

שאלות נוספות בנושא
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors