גדרות במבוק בקדימה – צורן

גדרות במבוק בקדימה - צורן יהפכו כל חלקה חיצונית למעוצבת בקלות ובמחיר שווה לכל כיס. כמה עולה גדר במבוק איכותית? איך מבצעים התקנה של גדרות במבוק בקלות ללא עזרת אנשי מקצוע? מה היתרונות של גדרות במבוק מושחל על פני קני סוף? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בקדימה צורן ישפרו את המראה של הנכס שלכם בקלות ובמחיר אטרקטיבי, גדרות במבוק הפכו לבחירה האולטימטיבית לגידור וקירוי בענף הגינון בשל יתרונותיהם הרבים. לא רק שהם מספקים מראה דקורטיבי וטבעי, אלא שהם גם נמכרים במחירים נגישים לכל כיס, דבר שהופך אותם למוצר חביב על ככל אחד ואחת שמחפשים פתרון נגיד לבניית גדרות או סכך.

גדרות במבוק בקדימה - צורן עם משלוח!

גדרות במבוק בקדימה – צורן במחיר ישיר מהיבואן לצרכן עם משלוחים מהירים עד הבית! קונים במבוקים במחירים הטובים בישראל עם משלוח עד אליכם.

בחנות שלנו תוכלו ליהנות ממגוון ענק של מוצרים במחירי היבואן: דשא סינטטי, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אבנים לגינה, פרטי נוי דקורטיביים, אביזרי התקנה, תוחמים ואדני רכבת.

במבוקים מתאימים לשימושים רבים

אחד היתרונות המרכזיים של גדרות במבוק הוא הרבגוניות שלהן. הם יכולים לשמש לעיצוב חלקים נרחבים במרפסת או בגינה ואף בשטחי פנים. השימושים בבמבוק הם רבים והם יכולים לשמש ליצירת מחיצות בגינה, סככות, קירוי, חיפוי והצללה. ניתן כמובן להשתמש בהם כאלמנטים דקורטיביים. במבוק מיוצר במספר מידות גובה; מטר אחד, מטר וחצי וגובה שני מטר, ניתן בקלות למצוא את מבוקשך לכל פרויקט לצרכים הספציפיים שלך.

גדרות במבוק - יתרונות גדולים במחירים קטנים

התקנה פשוטה

התקנת גדרות במבוק היא תהליך פשוט שאינו מצריך סיוע של אנשי מקצוע. בעזרת חוטי ברזל מגולוונים, ניתן לקשור את הבמבוק בקלות ליצירת גדר בטוחה ויציבה. שיטת ההתקנה של עשה זאת בעצמך DIY לא רק חוסכת לך כסף בעלויות ההתקנה אלא גם מאפשרת לך שליטה מלאה על העיצוב והמיקום של הגדר שלך. 

מחיר אטרקטיבי

מבחינת עלות, גדרות במבוק מציעות מחיר אטרקטיבי ביחס לתמורה, בטווח של 60 עד 80 ₪ למ"ר תוכלו לקבל במבוק איכותי ועבה המיועד לתנאי חוץ. מחיר זה מבטיח שגדרות במבוק יהיו נגישים לכלל האוכלוסיה, בניגוד לחומרי גלם אחרים יקרים יותר כמו עץ או אלומיניום.  עצבו גינה ומרפסת עם סגנון מבלי לשבור את הכיס.

קל לתחזוקה

גדרות במבוק אינן דורשות תחזוקה מלבד ניקוי תקופתי או שימון לפני תקופות גשומות. אם הבמבוק התלכלך פשוט שטפו אותו עם לחץ של מים או השתמשו במברשת קשיחה להסרת לכלוך. שימון תקופתי יאפשר לבמבוק לשמור על צבעו ומרקמו לאורך שנים.

מסתור מושלם

גדרות במבוק יאפשרו לכם לבנות מחיצות ולהפריד בין שטחים עם עוברי אורח לא רצויים. נמאס לכם ממבטים 7\24 של השכנים ועוברי אורח למרחב הפרטים שלכם? פשוט התקינו גדר במבוק ולאחר דגקות תקבלו גדר דקורטיבית ושימושית.

גדרות במבוק מושחל או קני סוף?

קנים שימשו למטרות שונות לאורך ההיסטוריה, כולל בניית גגות, יצירת סכך, ייצור כלי נגינה ויצירת סלים וכלי עבודה. בהקשר של גידור, קנים משמשים לעתים ליצירת גדרות או סככות כפריים למראה. הקנים בדרך כלל כרוכים יחדיו בחוזקה כדי ליצור גדר המספקת רמה מסוימת של פרטיות.

 עם זאת, בהשוואה לגדרות במבוק מושחל, קני סוף עשויים להיות עם מרווחים רבים יותר בין הגבעולים, וכתוצאה מכך נקבל פחות פרטיות. כמו כן, קני סוף הם בעצם קנים כמו קיסמים דקים ושבירים. 

בניגוד, לגדרות במבוק שהקנים שלהם עבים וחזקים ועמידותם גבוהה יותר במרוצת הזמן. גדרות במבוק מושחל מציעות פרטיות רבה יותר והגנה טובה יותר מפני נזקי האקלים והטבע.  גדרות במבוק מושחל קלות יותר לתחזוקה בהשוואה לגדרות קנים. במבוק פחות נוטה להירקב או להישחק, כך נוכל ליהנות מגדר יפה ומטופחת במינימום מאמץ ולאורך זמן.

מחפשים גדרות במבוק בקדימה - צורן? חייגו: 077-21500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors