גדרות במבוק בתל מונד

גדרות במבוק בתל מונד מספקים פתרון דקורטיבי ופרקטי לשימוש כגדרות וסככות בגינות ומרפסות. מה היתרונות של גדרות במבוק? האם המחיר שלהם זול יותר או יקר יותר מפתרונות אחרים? מה המידות של גדרות במבוק? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בתל מונד ישמשו אותנו ליצירת מחיצות דקורטיביות ביננו לבין השכנים ויעניקו לנו פרטיות מרבית גם באזורים אורבניים וכפריים כאחד עם בנייה צפופה. גדרות במבוק ידועות ביכולתן הטבעית לספק פרטיות במרחב הפרטי שלנו. השזירה הצפופה של מוטות במבוק מושחל יוצרת מחסום חזותי אש מגן על המרחב שלך מעיניים סקרניות ומפחית את נזקי הרעש הסביבתיים.

גדרות במבוק בתל מונד עם משלוח!

גדרות במבוק בתל מונד עם משלוחים מהירים עד הבית! רוכשים במבוקים ישירות מהיבואן במחירים המשתלמים בישראל עם הובלה עד אליכם.

דשא קבוע מייבאת במבוק עבה ואיכותי מושחל עם חוט ברזל מגולוון עם עמידות גבוהה לאורך שנים רבות של שימוש בתנאי חוץ.

בחנות שלנו תוכלו להזמין מגוון רחב של מוצרים לגינה: דשא סינטטי, במבוק, משטחי בטיחות, אבנים לגינה, אביזרי התקנה, תוחמים ואדני רכבת.

גדרות במבוק

איך להתקין גדרות במבוק בתל מונד בקלות?

מדידה

החלו במדידת השטח שבו תרצו להתקין את גדר הבמבוק. קבעו את האורך והגובה של הגדר שתצטרכו. קחו בחשבון את מידות הגלילים (5 מטרים אורך) גובה לפי בקשתכם (מטר \מטר וחצי או שני מטרים)

רכישת חומרים

בחרו בגלילי במבוק לפי דרישתכם, רכשו חוט ברזל מגולוון או אזיקונים לקשירת הבמבוקים. וודאו שיש לכם פטיש ותומכים כמו בזנטים עמודי עץ או תשתית קיימת כדי לחבר את הבמבוק ולקבע אותה.

הכנה וניקוי

נקו את השטח מכל פסולת או צמחים שעלולים להפריע להתקנה. וודאו שהקרקע ישרה וכי אין עצמים בלתי רצויים בשטח כמו: לכלכוך, אבנים או שורשים שיפריעו למקם ולקבע את הגדר כרצונכם.

 

בניית שלד

אם אין לכם תשתית קיימת כמו: גדר, חומה, עמודים, קיר או בזנטים אז יש צורך בהתקנת תשתית. קבעו עמודי עץ או ברזל במרווחים קבועים של 2 מטר בממוצע לאורך קו הגדר וחזקו אותם עם בטון או תומכים. 

קיבוע וחיזוק

אם אתם משתמשים בגלילי במבוק, גלגלו אותם לאורך קו הגדר. השתמשו בחוט ברזל או באזיקונים חזקים כדי להדק את הבמבוק לשלד. חברו אותם במרווחים קבועים, וודאו שהבמבוק מהודק היטב. חתוך את כל הקצוות העודפים של חוט או אזיקון למראה אסתטי יותר.

שימון וצביעה

בדקו את יציבות הגדר במבוק על ידי דחיפה עדינה או משיכה. ניתן למרוח ציפוי מגן או איטום כדי להאריך את תוחלת החיים של הבמבוק ולשמור על צבעו הטבעי. ניתן למרוח ציפוי מגן או שמן עץ כדי להאריך את תוחלת החיים של הבמבוק ולשמור על צבעו הטבעי או לצבעו אותו בכל צבע לפי רצונכם.

מחפשים גדרות במבוק בתל מונד? חייגו: 077-21500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors