גדרות במבוק בכפר סבא

גדרות במבוק בכפר סבא ברכישה מהירה ועם משלוחים עד הבית. כנסו לחנות האונליין של דשא קבוע ותוכלו להתרשם ממגוון מוצרים לגינה במחיר ישיר. כמה עולה גדר במבוק? היכן ניתן לרכוש גדרות במבוק ומוצרים לגינה ישירות ממחסני היבואן? איך מתקינים גדרות במבוק? ומה המידות של גדרות במבוק? כל התשובות במאמר הבא!
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בכפר סבא הפכו בשנים האחרונות לתרון עיצובי נהדר ליצירת סככות וחוצצים בין שטחים. היתרון של גדרות הבמבוק טמון במחירו וחוזקו כי יודעי דבר ואנשי מקצוע מנוסים יודעים להגיד כי מדובר במוצר זול משמעותית מהחלופות ועמידותו חזקה כעץ. רכישת גדרות במבוק יכולה להתבצע אונליין עם שירות משלוחים עד הבית או על ידי איסוף ממחסני היבואן.

גדרות במבוק בכפר סבא עם משלוח!

גדרות במבוק בכפר סבא עם משלוח מהיר עד הבית! אין צורך לצאת מהבית, לסחוב ולהוביל גדרות במבוק עצמאית. תנו לנו לעשות את העבודה עבורכם! מזמינים ומקבלים במבוק איכותי במחיר ישיר מהיבואן.

כל המוצרים לגינה במקום אחד! גדרות במבוק, דשא סינטטי, אדני רכבת, חלוקי נחל לגינה ומשטחי בטיחות – כנסו לחנות להתרשמות מכל המוצרים!

גדרות במבוק לגינה

גדרות במבוק בכפר סבא - מידות אורך ורוחב?

חבילות במבוק מיוצרות באורך של 5 מטר בכל חבילה. ניתן לבחור בין שלושה גבהים: 1 מטר \ 1.5 מטר \ 2 מטר לפי דרישתכם. בדרך כלל בוחרים בגדרות במבוק 2 מטרים גובה אם רוצים פרטיות מלאה ומסתור מהשכנים אך אם נרצה הפרדה ועדיין שיהיה לנו יכולת לראות מעבר לגדר אז ניתן לבחור בגדרות נמוכות יותר.

מה היתרונות שנקבל - בהתקנת במבוק בכפר סבא?

מתקינים בקלות

יש האומרים שבמבוק בכלל לא זקוק להתקנה אלא רק לקשירה וקיבוע. אם יש לכם קונסטרוקציה של גדר או חומה אז ניתן לבצע קשירה וקיבוע לשלד באמצעות אזיקונים וחוטי ברזל מגולוונים. מדובר הבליך פשוט וקל!

תמורה מלאה למחיר

גדר במבוק היא מוצר זול ביחס לחלופות הקיימות בשוק! אם ביצעתם השוואת מחירים לבניית גדר או סכך אז גיליתם בוודאי שבניית גדר יכולה להגיע למאות ש"ח למ"ר. מחיר במבוק יסתכם בכמה עשרות שקלים בודדים.

עמידות לנזקי מזג האויר

גשם, שמש, ברד ושלג לא יעצרו גדרות במבוק מלעמוד איתן מול נזקי האקלים. במבוק במקור הוא מוצר טבעי המגיע ממדינות המזרח הרחוק בהן פגעי מזג האויר אינן קלות כלל. במבוק יהיה עמיד בתנאי חוץ לשנים!

חוסך זמן

בניית גדר או סכך הוא הליך מסובך שדורש זמן ומשאבים רבים. צרכים ליצור סכך לפרגולה? לבנות גדר תוך זמן קצר? פותחים את גליל הבמבוק, מקבעים אותו ותוך דקות יש לכם פתרון עמיד וזול לאורך שנים רבות של שימוש.

דשא סינטטי אירועים מעוצב

גדרות במבוק ישירות מהיבואן!

דשא קבוע מייבאת שנים רבות גדרות במבוק איכותי. אם אתם רוצים להתרשם מגדרות הבמבוק לפני רכישה אז אתם מוזמנים להגיע למחסנים שלנו ולהתרשם מתצוגה ענקית של מוצרים לגינה. פשוט רושמים דשא קבוע בוויז להגעה מהירה. רוצים לקבל גדרות במבוק עם משלוח מהיר? פשוט הזמינו את כל המוצרים בחנות האונליין שלנו.

לרכישת גדרות במבוק בכפר סבא 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors