גדרות במבוק ברחובות

גדר במבוק מחיר
גדרות במבוק ברחובות הוא מוצר מבוקש לכל גינה ומרפסת ומשתי סיבות ברורות; האחת מדובר במוצר דקורטיבי ומרשים והשנייה מחירו הזול ביחס לשאר המוצרים שישמשו אותונו לגידור וסכך. כמה עולה גדר במבוק? היכן ניתן לרכוש ישירות מהיבואן? והאם יש שירות משלוחים עד הבית? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

תושבי רחובות, משתמשים בגדרות במבוק כגדרות וסכך במרפסות וגינות מכיוון שמדובר באחד מהמוצרים האיכותיים שנותנים תמורה מלאה לכספם. גדרות במבוק עמידים בפני תנאי האקלים הישראלי ומאפשרים לנו ליצור מחיצות בין השכנים בקלות ללא צורך בבניית שלד יקר ומסורבל. באתר דשא קבוע תוכלו להזמין גדרות במבוק – במחיר היבואן עם שירות משלוחים מהיר עד הבית.

גדרות במבוק ברחובות עם הובלה!

גדרות במבוק ברחובות במחיר ישיר מהיבואן לצרכן – ללא פערי תיווך! אנחנו מוכרים בשיטה הישירה היישר ממחסני החברה ללא מתווכים ומשווקים מיותרים.

איך זה עובד? בשיטת המסחר המקוון המתקדם ביותר! כנסו לחנות האונליין שלנו, בחרו במוצרים לגינה וקבלו שירות משלוחים מהיר עד הבית.

גדרות במבוק – התקנה פשוטה וקלה ברחובות והשפלה

גדר במבוק עבה ניתנת להתקנה בקלות כמעט על כל קונסטרוקציה קיימת. רוצים לבנות גדר? במבוק ניתן לקבוע על חומת בטון, גדר רשת, בזנטים או מוטות ברזל. בסך הכל עליכם למתוח את גדר הבמבוק ולקבע אותה לקונסטרוקציה באמצעות אזיקונים או חוטי ברזל.

רוצים לחפות סככה או פרגולה? פרשו את הבמבוק לאורך המשטח וקבעו אותו עם חוטי ברזל או ברגים – אם תרצו שהסכך יהיה אטום לחדירת מים אז ניתן לשלב את ההתקנה עם סנטף איכותי.

גדרות במבוק ברחובות מחיר – כמה זה עולה לנו?

במבוק עבה ברחובות יעלה מן הסתם יקר יותר מהגרסאות הפשוטות הקיימות בשוק אך עמידות תהיה גבוהה יותר לאורך השנים. אם אתם בוחרים בגדר במבוק מומלץ לבחור בעובי של 22-24 מ"מ – המחיר של במבוק עבה ואיכותי לעומת דק לא משתנה באופן משמעותי אבל איכותם יושפע מעובי הקנים. המחיר כמובן משתנה בהתאם לטיב הבמבוק והיצרן.

גדרות במבוק עם קנים עבים של 22-24 מ"מ נחשבים לעבים במיוחד והם עמידים מאוד לתקופות זמן ארוכות. גדרות במבוק דקים יחסכו לנו כמה שקלים למ"ר אך לרב הם אינם מומלצים להתקנה בשל עמידותם הנמוכה בשימוש ומול נזקי מזג האויר.

גדרות במבוק ברחובות - כל מה שצריך לדעת על המוצר!

מתקינים בקלות

אם חשבתם שצריך להתחיל להזמין מתקין מקצועי ולשלם אלפי שקלים. גדרות במבוק ניתנים להתקנה בקלות על ידי פרישת הגלילים לאורך השלד הקיים בגינה ובמרפסת וקיבוע על ידי קשירתם בזמן קצר.

למה לשלם יותר?

מחיר גדרות במבוק זול משמעותית מכל חומר או מוצר אחר שישמש אתכם לבניית גדר וסכך. כאשר רוכשים גדרות במבוק ישירות מהיבואן החיסכון אף גדול יותר! כנסו לחנות שלנו והתרשמו מסוגי הבמבוק השונים.

עמידות גבוהה לנזקי האקלים

שמש, גדם, ברד או שלג לא יפגעו בקלות בגדרות במבוק. הרי מדובר בצוצר טבעי ששורד את כל עונות השנה בטבע ולכן היכולת שלו לשרוד לאורך שנים בתנאי סביבה ואקלים קשים במיוחד מוכחים.

חומר גלם חזק

גדרות במבוק מיוצרים מחומר גלם בסיסי וחזק שגדל מסביב לעולם ויש לו מאות זנים שונים. במבוקים משמשים כחומר גלם לתעשיות רבות ומגוונות בענף הבנייה, לייף סטייל והעיצוב.

מחפשים גדרות במבוק ברחובות? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors