דשא סינטטי בנווה מונסון

דשא סינטטי
דשא סינטטי בנווה מונסון מאפשר לכם ולסובבים ליהנות ממשטחים ירוקים - מבלי לבזבז מים, לפזר דשנים וחומרי הדברה ובכלל ללא צורך בטיפול. האם דשא סינטטי ידידותי לילדים? היכן רוכשים דשא סינטטי איכותי במחיר היבואן? התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בנווה מונסון מככב ברשימת המוצרים האהובים על ילדים ובכלל כל מי שחפץ בגינה או מרפסת ירוקה ללא טיפול.

מלבד היתרונות הרבים מהם נהנה דשא סינטטי בסוגיות אקלימיות למיניהם, מדובר במשטח ידידותי לילדים מכמה בחינות נוספות. ראשית, מי אשר גידל בגינתו דשא טבעי יודע כי מדובר לעיתים במלחמה עיקשת עם גורמים חיצוניים דוגמת חרקים ומזיקים. גורמים עוינים אלו מהווים מטרד לא קטן לילדים ובין השאר ניתן למנות כינים, עקיצות, גירודים, אלרגיות ועוד.

דשא סינטטי, לעומת זאת, הינו מוצר מלאכותי העשוי מחומרים שאינם אורגניים. אי לכך, דשא סינטטי אינו מושך חרקים ומזיקים והילדים המשתובבים עליו נהנים משטח סטרילי למשחקיהם. התקנת דשא סינטטי בכל גינה תאפשר לנו ליהנות מיתרונות גדולים ולחסוך כסף רב בטווח הארוך!

דשא סינטטי בנווה מונסון עם משלוח מהיר!

צרכים דשא סינטטי בנווה מונסון? פשוט כנסו לחנות האונליין שלנו וקבלו הצעת מחיר לדשא סינטטי איכותי במחיר ישיר מהיבואן!

כל הדגמים עם תקני איכות קפדניים ושירות משלוחים מהיר עד הבית! מה תמצאו בחנות אונליין?  דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים במחיר היבואן!

מבחינת הגשם, ידוע כי ילדים המשחקים על משטח דשא טבעי נחשפים לכמויות גדולות של חול, בוץ ומים. פעמים רבות בגדיהם נרטבים ולא אחת סימני עקבות הנעליים שלהם מפארים את שבילי הגינה והבית.

שימו לב, דשא סינטטי מותקן באופן כזה שהוא מפעיל מערכת ניקוז יעילה, והיות ואין פה כל חול או אדמה, טיפות הגשם אשר הכו במשטח לא תשארנה עליו לאורך זמן רב. בתוך מספר דקות יתנקזו כל הנוזלים אל מקום מסודר בפינת הדשא ומשם יחלחלו לביוב, למרזב או לאדמה. דשא סינטטי מהווה למעשה את הסוף לעקבות הבוץ והמים.

דשא סינטטי בנווה מונסון – לא מושפע מתנאי הסביבה!

מיותר לציין כי בניגוד לדשא טבעי, אין גם צורך להשקות דשא סינטטי כך שבעיה זו המאפיינת דשאים טבעיים בעונות הקיץ, לא עומדת לפתחו של הדשא מלאכותי. שימו לב, תנאי מזג האוויר יכולים לעיתים גם לפגוע בקיומם של משחקי ספורט למיניהם (כגון כדורגל).

לא בכדי מעוניינת התאחדות הכדורגל העולמית להעביר כמה שיותר אצטדיונים בעולם למשטחי דשא סינטטי. דשא סינטטי אינו נפגע מנזקי הקיץ או החורף ועל כן הוא מאפשר אימונים ומשחקים לאורך כל השנה. מבחינתם של הילדים מדובר ביתרון משמעותי. גני ילדים, בתי ספר, גני שעשועים ופארקים מתקינים כיום דשא סינטטי משום שהוא מאפשר למשמשים  בו ליהנות ממשטח ירקרק ונעים מבלי להתחשב בשינויי מזג האוויר.

דשא מלאכותי בנווה מונסון – משטח בטיחותי!

עניין נוסף ואחרון בו יעסוק מאמר זה הינו אולי העניין החשוב ביותר – בטיחות. דשא סינטטי איכותי, בדומה לדשא טבעי, מעניק לילדים שטח נוח ונעים לשחק בו מבלי להיפצע. במחקרים שנערכו בנושא מבחינת התאמת דשא סינטטי לספורט ואצטדיונים, הוכח באופן חד משמעי כי דשא סינטטי מגן על גופם של השחקנים אפילו טוב יותר מדשא טבעי.

מצד אחד, דשא סינטטי נהנה משלל היתרונות בעניין רכות סיביו והתאמתו לקפיצות והתנגשויות. מן הצד השני, דשא סינטטי לכדורגל או ספורט המותקן במגרשים מקצועיים, חדרי כושר או גני משחק לילדים, פותח בשנים האחרונות במיוחד לצורך מטרה זו.

דשא סינטטי בנווה מונסון – רך ונעים למגע!

סיביו של הדשא הסינטטי הינם גמישים ורכים, אורכם נבחר על פי רצון הלקוח, המשטח אינו סובל מקרחות או אזורים בעיתיים ויציבותו נשמרת לאורך שנים. אי לכך, גני ילדים רבים מתקינים בשטחם דשא סינטטי לטובת הלקוחות הצעירים שלהם, זאת בכדי לשמור על בריאותם וגופם מבלי לדאוג.

כמו כן, היות ומדובר במשטח העמיד בפני גשם או בוץ, בגדי הילדים נותרים נקיים יותר וגופם אינו סובל משריטות או לכלוך. דשא סינטטי מתאים גם במקומות בהם ישנם ילדים הסובלים ממוגבלויות שונות, היות והוא נוח לתנועה של כסאות גלגלים וכדומה.

למעשה דשא סינטטי הינו גן עדן עבור ילדים והתקנתו מומלצת בחום על ידי מומחים בתחום. שימו לב, בבואכם להתקין דשא סינטטי בגינתם או בעסקכם, תוכלו לבחור מראש את הגוון הרצוי, סוג הסיבים המבוקש ואורכם. זאת ועוד – הדשא הסינטטי ישמור על צורתו זה מיום הקנייה ולאורך שנים רבות.

דשא סינטטי בנווה מונסון? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors