דשא סינטטי מחיר למטר כולל התקנה? כמה זה עולה?

מחיר התקנת דשא סינטטי ישתנה לפי היקף העבודה, כמות החומרים והמשטח עליו יותקן הדשא הסינטטי. כשלקוחות שואלים אותנו כמה עולה דשא סינטטי מחיר למטר כולל התקנה אנחנו מבקשים לשלוח לנו מספר תמונות ומידות של השטח לוואטסאפ העסקי שלנו 077-21-500-31 בשביל שנוכל לבחון את השטח באופן ראשוני ולתת הצעת מחיר מגובשת במקום.

כמה עולה דשא סינטטי עם התקנה בגינה?

בשביל לתת לכם אינדיקציה למחירים נגיד שלר דשא סינטטי כולל התקנה נע בין 160-250 ש"ח למ"ר כולל מע"מ. המחיר מתייחס לגינות בגודל של 50 מ"ר מינימום. בסופו של דבר, ההפרש במחיר משתנה לפי דגם הדשא הסינטטי שנבחר והיקף העבודה.

מה יכול לייקר את מחיר ההתקנה?

במרבית הפעמים מחיר ההתקנה יכול לעלות בשל הכנות שטח מקיפות יותר כמו: חפירת אדמה ופינוי, גיזום צמחייה, בעיות בגישה לגינה וצורך בשימוש במנופים מיוחדים או משאבות חצץ. זו הסיבה שמחיר התקנת דשא סינטטי לא יהיה אחיד בין גינה לגינה מכיוון שכל שטח דורש את היקף עבודה והכנות שונות לפי הדרישות בשטח.

מחיר התקנת דשא סינטטי במרפסת או גג?

מחיר של התקנת דשא סינטטי במרפסות או גגגות הוא זול משמעותי מהתקנה בגינה. במרפסות אין צורך לבצע הכנות מיוחדות לשטח כמו: חפירת אדמה, פינוי גזם או ייבוש דשא טבעי. ההתקנה מתבצעת ישירות על הריצוף או כל משטח קשיח שיש בשטח בהדבקה והתאמה.

מחיר התקנה נע לרב בין 125-200 ש"ח למ"ר בהתאם לסוג הדשא הסינטטי, אורך המנוף וכמות החומרים שנזדקק להתקנה. במרפסות רבים מהלקוחות בוחרים לבצע התקנה עצמית עם הדרכה של חברתנו כי מדובר בהתקנה פשוטה יחסית.

התקנה מקצועית או עצמית?

אם אתם מתלבטים לגבי התקנה עצמית או התקנה מקצועית אז אתם מוזמנים להתייעץ איתנו. אנחנו נוכל לספק לכם דשא סינטטי איכותי עם הדרכה, במחיר היבואן עם שירות משלוחים ואביזרי התקנה עד הבית.

התקנה עצמאית דשא סינטטי
צרו איתנו קשר

השאירו פרטי ונחזור בהקדם

שאלות נוספות בנושא
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors