דשא סינטטי ביהוד

דשא סינטטי
דשא סינטטי ביהוד יגרום לכם לאחסן את מכסחת הדשא, לסגור את הממטרות ובעיקר להינות מגינה ירוקה ללא צורך בטיפול כלל. רוצים להתקין דשא סינטטי ביהוד? הגעתם למקום הנכון! כל המידע כאן.
שתף\י חבר:

תושבי יהוד וכל מי שגידל בעסק או בגינה דשא אורגני ודאי יודע כי עניין הדשא הטבעי טומן בחובו בעיות רבות (הן מבחינת אחזקה והן מהאספקט הכלכלי). לפיכך, בשנים האחרונות נמצאת התקנת משטחי דשא סינטטי במגמת עלייה מתמדת. מגמה זו מתבטאת בכך שצרכנים רבים מעדיפים להתקין בשטחם דשא סינטטי תוך שהם נהנים מיתרונות רבים, עיצוביים וכלכליים כאחד.

דשא סינטטי ביהוד עם משלוח מהיר!

צרכים דשא סינטטי ביהוד? רכשו עכשיו דשא סינטטי ומוצרים לגינה בלחיצת כפתור וקבלו את כל המוצרים עם משלוח ישיר עד הבית.

בחנות האונליין תוכלו לרכוש מוצרים במחיר ישיר מהיבואן: דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים במחיר היבואן!

דשא סינטטי ביהוד - מוצר איכותי לגינות ירוקות!

דשא סינטטי איננו עניין חדש בנוף הגינות והעסקים הישראלי. משטחי דשא סינטטי מגיעים לישראל כבר מתחילת שנות ה-90. כמו כן, בניגוד לדשא הסינטטי אשר יובא לארץ לפני כ-15 שנה, החברות המובילות משווקות כיום בישראל דשא מלאכותי המתאים באופן מושלם לאקלים הים תיכוני.

דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי אשר נארג במעבדות כימיות מובילות, תוך שימוש במוצרים ידידותיים לסביבה. למעשה, עוסקים אנו במוצר טכנולוגי מוביל אשר מכירותיו עלו בכ-25% בעשר השנים האחרונות בארץ ובעולם. מקורו של הדשא הסינטטי הינו ברוד איילנד, ארה"ב. בשנת 1967, בעקבות מחקר שנערך בנושא על ידי קרן פורד, המליצה וועדת מומחים על פיתוח דשא סינטטי העמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים בדרום ארה"ב. כמו כן, מסקנותיה של הקרן לגבי יעילותו הכלכלית והסביבתית של הדשא הסינטטי היו חד משמעיות.

דשא סינטטי ביהוד – השקעה כלכלית נכונה!

נכון, התקנת דשא סינטטי הינה יקרה פי כמה מזריעת משטח טבעי. עם זאת, מאמר זה יחשוף בפניכם מספר יתרונות משמעותיים של הדשא הסינטטי, ההופכים אותו להשקעה פיננסית משתלמת ממדרגה ראשונה.

דשא מלאכותי ביהוד – פשוט ליהנות מגינה ירוקה

אחזקתם של דשאים טבעיים כרוכה לא רק בכיסוחם והשקייתם מדי שבוע או שבועיים. אחת למספר שנים יש צורך בשזרוע המשטח באופן מלא ומדי שנה דורש דשא טבעי גם הגנה וריסוס כנגד מדבירים ומזיקים.

דשא סינטטי, לעומת זאת, הינו מוצר טכנולוגי העשוי מפולימרים מלאכותיים. אי לכך, משטחי דשא סינטטי אינם זקוקים לדישון על מנת לגדול או לפרוח. כמו כן, סיבי דשא סינטטי אינם מהווים מקור גידול או משיכה עבור מזיקים למיניהם. מיותר לציין כי עניין זה מעניק לבעלי דשא סינטטי חיסכון כלכלי משמעותי.

דשא סינטטי ביהוד – ללא נמלים ופרעושים!

בעלי דשא טבעי נאלצים להתמודד מדי כמה זמן עם מגוון מזיקים כגון: ערצבים, זיבוליות, עשים, פרפרי לילה, כנימות וכדומה. כמו כן, מזיקים אלו עלולים לעקוץ ילדים ובעלי חיים ולגרום לאי נעימות גדולה במקרים בהם מדובר בעור רגיש או ילדים קטנים.

במילים אחרות, דשא סינטטי לילדים מהווה פיתרון מצוין לבעיות אלו ומונע ממזיקים וחרקים להתקרב לנהנים מהדשא. זאת ועוד, חומרי הדברה הינם בדרך כלל רעלים כימיים מסוכנים אשר השפעתם עלולה להיות קטלנית. מכל האמור לעיל, דשא סינטטי חוסך צרות אלו ומעניק לנו גם חיסכון משמעותי מבחינה כלכלית שכן חומרים אלו אינם זולים כלל וכלל.

לסיכום, דשא סינטטי איכותי יחזיק מעמד לשנים ארוכות של שימוש ויעניק לכם גינה ירוקה ללא טיפול 365 ימים בשנה. רוצים לעבור לדשא סינטטי? אתם מוזמנים להתייעץ עם הנציגים שלנו.

דשא סינטטי ביהוד מהיבואן! חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors